Сучасний SPA комплекс для поціновувачів

Насолоджуйтесь релаксом!

SPA КОМПЛЕКС

САУНА

Сауна в готелі “Дельфін” подарує гарний настрій і заряд бадьорості. Крім того, сауна благотворно впливає на психофізичний стан вашого організму. М’язи тіла розслабляються, шкіра очищається, стає більш гладкою і пружною, знімаються стрес і напруга.

Завдяки сауні основні функції організму підтримуються на високому рівні. Ми запрошуємо Вас відвідати нашу сауну, і відновити свої сили.

ХАМАМ

Щоб розслабитися і отримати задоволення від відпочинку, можна не тільки похлюпатися в басейні, позасмагати на чистому пляжі під променями яскравого сонця, але і відвідати хамам. Вас чекають екзотична обстановка, м’який температурний режим, приємне тепло і волога.

Після відвідин хамама потрібно охолоджувати тіло поступово, спочатку теплою, потім холодною і в кінці – крижаною водою. Не варто забувати і про ванну-джакузі, яка перетворить ваш відпочинок на справжню незабутню насолоду.

 

СОЛЯНА КІМНАТА

Її мікроклімат з відтвореним морським повітрям має цілющі властивості, які були відомі ще з давніх часів. Ефективність впливу соляної кімнати проявляється завдяки особливому мікроклімату, це і особливий газовий склад, певний атмосферний тиск і постійна температура, а негативно заряджені іони, що знаходяться в повітрі, надають лікувальну дію.

Адреса

Курортний проспект, 37 
смт. Коблево, Україна

Телефон

Телефони
+38 073 444 000 4

Бронювання

delfin.koblevo@gmail.com

Підписуйтесь

Готель “Дельфін”. Коблево © 2023. Всі права захищені