Кращий спосіб урізноманітнити своє дозвілля – відправитися на полювання. Це захоплююча, дуже цікава дія. Всі чоловіки за своєю суттю мисливці – є в цьому щось близьке до природи, первісне, мужнє. Хтось до полювання ставиться як до хорошого розваги, для деяких це є роботою, а для когось це екстремальне хобі. Якщо ви вирішили пополювати на півдні України – можна вибрати Миколаївську або Одеську область. Досить часто бажаючі пополювати розташовуються в готелі «Дельфін» в Коблево, територія для полювання починається від 1,5 км і простягається до 15 км.у певні сезони тут йде полювання на перепілку, фазана, куріпку та інших перелітних птахів.

Сезон полювання починається в серпні-вересні і триває до листопада. Живуть ці птахи на луках, полях, лісових галявинах, люблять селитися серед кормових трав, на полях пшениці. Полювання вимагає терпіння і витримки – не кожен новачок сам зможе успішно підстрелити птицю. Наші мисливці зі стажем підготують, навчать і зроблять полювання незабутнім для вас.

З отриманого трофея кухарі в ресторані готелю “Дельфін” приготують шикарне блюдо на ваш смак і вибір. М’ясо перепела і фазана дієтичне, воно ніжне, легко засвоюється, рекомендується дітям і дорослим. На ваш вибір можна приготувати: тушковане, смажене або варене м’ясо з овочами, горіхами, грибами або за вашим персональним рецептом блюдо.

Сайт  охота  в  Коблево  

Адреса

Курортний проспект, 37 
смт. Коблево, Україна

Телефон

Телефони
+38 073 444 000 4

Бронювання

delfin.koblevo@gmail.com

Підписуйтесь

Готель “Дельфін”. Коблево © 2023. Всі права захищені