Коблево один з найпопулярніших курортів півдня України, а в даний момент може похвалитися одним з найкрасивіших дельфінаріїв , що є одним з визначних пам’яток Коблево. Дельфінарій приваблює не тільки своєю продуманою архітектурою, але ще й кращею концертною шоу-програмою, в якій беруть участь такі різновиди дельфінів як Тихоокеанські, а також морські котики і морський лев, які виконують найскладніші трюки і унікальні номери, підготовлені провідними професіоналами в своїй галузі.

Коблевський дельфінарій вміщує до 700 чоловік в літній період. До ваших послуг щоденні вистави, весь тиждень. Вихідні та святкові вистави, Нічне шоу з чудовою музикою та ілюмінацією . На території комплексу гості можуть відвідати затишне кафе і сувенірну крамницю.

У дельфінарії також надаються додаткові послуги, скориставшись якими ви можете сфотографуватися, поплавати і завдяки дайвінгу «зсередини» поспостерігати за підводним світом дельфінів. В якості додаткової послуги також скористатися дельфінотерапією, яка є унікальним лікуванням для дітей!

Cайт http://nemokoblevo.com.ua/

Адреса

Курортний проспект, 37 
смт. Коблево, Україна

Телефон

Телефони
+38 073 444 000 4

Бронювання

delfin.koblevo@gmail.com

Підписуйтесь

Готель “Дельфін”. Коблево © 2023. Всі права захищені