Широкий вибір водних розваг

Ще активніше і веселіше з нами!

ФЛАЙБОРД

Флайборд – абсолютно новий фантастичний атракціон для любителів екстриму і активного відпочинку. Завдяки йому, можна в прямому сенсі літати по повітрю. Ми раді запропонувати вам випробувати цей неймовірний водний атракціон на собі. Ви зможете плисти під водою і пірнати як дельфін або ж підніматися на велику висоту і вільно літати подібно супергероєві, виконуючи при цьому різноманітні трюки.

Керувати флайбордом досить легко. Не варто боятися того, що ви не зможете втриматися на платформі при польоті. Тіло інтуїтивно підкаже вам, як потрібно діяти. Навчитися фантастичним польотам на флайборді зможе будь-який бажаючий, вік якого старше 16 років, а вага менше 100 кілограм. Полеты на Флайборді проходять в 2 этапи і тривають від 20 хвилин:

  1. На суші – техніка безпеки, екіпірування, навчання техніці польоту (10 хвилин). Вас навчать техніці безпеки, потім ви оберете відповідну екіпіровку (шолом, гідрокостюм, рятувальний жилет), після цього ви пройдете курс навчання польотів на флайборді.
  2. На воді – польоти на флайборді (від 10 хвилин до 1 години). Це той самий час, коли ви станете супергероєм і у вас з’являться суперможливості. Для початку ви навчитеся стояти на дошці і тримати баланс, повертати і занурюватися – це відбувається на висоті до 1 метра над водою. Після того як ви відчуєте впевненість, то за бажанням зможете літати на висоті до 5 метрів. На максимальній висоті (9 метрів) ми дозволяємо літати тільки досвідченим флайбордистам із загальним часом чистих польотів від 60 хвилин.

Приєднуйтесь до нас, і ви гарантовано отримаєте масу позитивних вражень, які надовго залишаться у вашій пам’яті!

 РИБАЛКА

Що таке морська рибалка в готелі “Дельфін” – це рибалка, з захоплюючим видом і атмосферою. Це свіжий улов, який по приходу на берег ми приготуємо в нашому ресторані. Потрібно тільки прийти і відправитися на риболовлю. Досвідчений капітан, професійне обладнання, снасті-все підготовлено і входить у вартість.

  • Тривалість риболовлі близько 3 годин
  • Проводиться 2 рази в день, ранкова і вечірня  (у 05: 30 ранку та у 17.30)

МОРСЬКІ ЕКСКУРСІЇ

Острів БЕРЕЗАНЬ

Ви будете насолоджуватися веселою і захоплюючою поїздкою на катері, а коли доберетеся до острова Березань, будьте готові отримати дозу насолоди видами і пейзажами цього прекрасного острова. На острові є місця розкопок давньогрецьких поселень.

Є бункери з написами на стінах, шматки бойових знарядь часів Другої світової війни. А так само дивовижна флора і фауна буде радувати ваше око під час прогулянки по мальовничому острову Березань.

Адреса

Курортний проспект, 37 
смт. Коблево, Україна

Телефон

Телефони
+38 073 444 000 4

Бронювання

delfin.koblevo@gmail.com

Підписуйтесь

Готель “Дельфін”. Коблево © 2023. Всі права захищені