незабутнє торжество в Дельфіні

Одруження і банкети

Яка дівчина з дитинства не мріє про цікаве і яскраве весілля, щоб цей урочистий день запам’ятався на все життя.

Це свіже і п’янке повітря, насичене ароматами моря і соснового лісу. Ласкавий і ніжний бриз, яскраве сонце півдня України, море небесного кольору, і Ваша друга улюблена половинка, що може бути романтичніше і прекрасніше?

Тому сьогодні романтичне торжество на морському узбережжі стає все більш актуальним для багатьох молодих пар. Шлюби, укладені на березі моря, вважаються найбільш гармонійними і є продовженням стародавнього обряду наших предків.

Весілля в Коблево може бути виїзний, на березі моря!

На безкрайньому піщаному пляжі готелю, під шум морської хвилі, ви з’єднаєте ваші долі, клятвами у вічній любові і відданості.

А професійна команда декораторів втілить всі ваші найсміливіші фантазії про весільний ритуал, створюючи разом з вами стиль і сюжет свята любові. Унікальні страви, оригінальні конкурси, професійні ведучі – Ваше весілля буде воістину єдиним в своєму роді!

Доброю традицією готелю “Дельфін” є подарунок* — номер для молодят. З нашою допомогою, урочиста церемонія вашого весілля в Коблево пройде без суєти. Тільки гарний настрій, радість і щастя будуть з вами в цей чарівний день.

Адреса

Курортний проспект, 37 
смт. Коблево, Україна

Телефон

Телефони
+38 073 444 000 4

Бронювання

delfin.koblevo@gmail.com

Підписуйтесь

Готель “Дельфін”. Коблево © 2023. Всі права захищені