Turcoffee — новий в Україні, унікальний, що динамічно розвивається кавовий бренд, який дав початок у розвитку нової ери в кавовому бізнесі. Бізнес розвивається в Україні, незабаром планується офіційний запуск у Польщі та інших країнах.

 

Замовлення продукції: http://tur.coffee

 

 

Опис компанії

TURCOFFEE — перша українська компанія-виробник, яка взяла на себе сміливість поєднати класику найдавнішого способу приготування кави з сучасними технологіями 21 століття. Не випадково наш вибір припав саме на каву «по-турецьки». Адже саме цей спосіб приготування був внесений ЮНЕСКО в список нематеріальної культурної спадщини людства. Приводом для створення компанії TURCOFFEE стали проведені маркетингові дослідження кавового ринку в Україні, які проводилися в 15 обласних центрах України. Дослідження показали, що потреба на ринку в такому продукті як кава «по-турецьки» у багато разів перевищує пропозиції, а виходячи з обсягу інформації про каву в інтернеті, стало зрозуміло, що цей спосіб приготування не менш популярний, ніж звичний для нас італійський спосіб приготування.

Керівництвом компанії було прийнято рішення зайняти цю нішу на кавовому ринку. Були поставлені завдання стати брендом номер один в цьому кавовому напрямку. З цього моменту почалася кропітка робота по створенню кавового купажу, із залученням провідних турецьких технологів. Паралельно, в цей же час, турецька компанія Arzum взялася за розробку кавомашини нового покоління для приготування кави «по-турецьки». Спільно з турецькими фахівцями був розроблений збалансований кавовий купаж за старовинними турецькими рецептами, при цьому враховувалися смакові переваги нашого регіону. При виборі одного з варіантів кавових купажів враховувалася думка більше ніж 5000 любителів кави. Було проведено велику кількість дегустацій та опитувань.

В результаті ми створили кавовий купаж, який, на думку кавових експертів, є ідеальним для приготування саме кави «по-турецьки», за рахунок надтонкого помолу, легкого обсмажування і правильно підібраних сортів кавових зерен. У 2014 році компанія Arzum випустила на ринок кавоварку під назвою Arzum OKKA. Дана кавоварка визнана кращою в світі з приготування кави по-турецьки і була відзначена премією Red Dot Aword 2014 на щорічному форумі інновацій в світі техніки в Німеччині. Компанія TURCOFFEE підписала ексклюзивний контракт з турецькою компанією ARZUM і стала офіційним представником в Україні, отримавши ексклюзивне право на реалізацію кавомашини Arzum OKKA на території України.

Сьогодні компанія TURCOFFEE представляє цілий комплекс рішень для приготування справжньої кави «по-турецьки», як для бізнесу, так і для клієнтів. Основна місія компанії TURCOFFEE полягає в популяризації легендарної кави «по-турецьки » на ринку України і створенні умов для поширення даного способу приготування, як у всіх закладах громадського харчування, так і на домашньому ринку.

Незабаром справжні цінувальники кави зможуть насолодитися нашим продуктом в кожному місті України і доторкнутися до багатовікової історії приготування кави «по-турецьки».

Змовлення продукції: http://tur.coffee

Адрес

Курортный проспект, 37 
пгт. Коблево, Украина

Телефон

Телефоны
+38 073 444 000 4

Бронирование

delfin.koblevo@gmail.com

Подписывайтесь

Отель «Дельфин». Коблево © 2023. Все права защищены